Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Гриби які лікують рак та інші хвороби

2 користувачів

Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Гриби які лікують рак та інші хвороби

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 14:36

Гриби які лікують рак та інші хвороби
Господь створив із землі зцілення, і розсудлива людина не буде зневажати їх. (Сираха 38,4)
Люди останні часи важко хворіють, звертаються до лікарів і не завжди отримують допомогу, а інколи і навпаки. Тому, багато людей шукають нові методи лікування, такі як хіропрактика, фунготерапія та інші. Беруть участь в пошуках не тільки прості люди алей самі лікарі, досліджують пишуть свої спостереження і діляться новинами вчених.
Наш край багатий на природні ліки, який дам Господь, але мало хто знає про прості і доступні ліки, які ростуть в лісі та на наших полях. Нам треба зберегти нашу природу щоб ми могли лікуватись і робити ліки для інших країн світу. Бо є спроба наш край засилити шкідливими заводами і фабриками які б отруювали нашу природу.
Фунготерапія являє собою цілий напрям медицини. Фунготерапія (від лат. Fungus - « гриб» ) - це лікування грибами.
Історія фунготерапии.
Потрібно відзначити , що зародилася ця наука дуже давно , вже більше 2 тисяч років тому. Її витоки лежать в Японії та Китаї. Відомий лікар ВуСін склав дуже обширний трактат про лікарські властивості грибів . У ньому дано опис більше 100 видів грибів , які зустрічаються в Китаї та Японії. Він писав , що гриби за своїми лікувальними властивостями в багато разів перевершують трави.
У нашій країні люди з давніх часів знали про корисні властивості деяких грибів . Так , наприклад , ще Ярослава Мудрого лікували чагою . Сморчками в монастирях виліковували катаракту . Потім , у середині минулого століття , наука почала отримувати з грибів антибіотики , що стало справжнім проривом в медицині . Це відкриття у великій мірі сприяло розвитку фунготерапії .
З цього часу почали проводитися численні дослідження в галузі фармацевтичної мікології .

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Гриб Веселка звичайна

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 14:42

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=463822773-42-72&n=21
Гриб Веселка звичайна - Phallus impudicus ( L.) - Гриб Веселка звичайна

У народній медицині Веселка звичайна використовується для лікування таких захворювань:

гастрит , виразка шлунка та тонкого кишечнику;
серцево - судинні захворювання , тромбофлебіт ;
міома , мастопатія , кіста яєчників ;
аденома простати ;
геморой , свищі , тріщини анальної області;
статева слабкість ;
псоріаз , екзема ;
подагра , лімфатичні ( післяопераційні ) набряки ;
всі вірусні захворювання , в т. ч. герпес , грипу , гепатит , папілома вірус , а також всі ТОРЧ ( TORCH ) інфекції ;
будь-які злоякісні утворення , а також для запобігання метастазування і рецидиву онкологічного захворювання;
при проходженні курсів хіміо -і променевої терапії.

У веселка в 60- х роках минулого століття був виявлений ряд сполук - фітостероіди , які , перетворюючись в організмі , виконують функцію чоловічих статевих гормонів. На відміну від хімічних засобів від імпотенції фітостероіди живлять імунну систему , сприяють виробленню вітаміну D , запобігають раку .

Практика доводить , що полісахариди Веселки здатні зупинити зростання ракових клітин вже на 10-12 день прийому . Будь-яке доброякісне і злоякісне утворення будь-якої локалізації не здатна встояти під напором полісахаридів Веселки .

Здатність діючих речовин веселки виводити холестерин і знижувати тиск такий же як і у шиітаке .

рецепти:

- внутрішньо :

настоянка - приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
5г сухий веселки заливається 200мл горілки , настоюється 2 тижні в холодильнику. Приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
5г сухий веселки залити підігрітим на водяній бані лляним або оливковою олією 150мл. Перемішати . 3:00 настояти в теплому місці , наприклад , поряд з батареєю . Потім на 5 днів поставити в холодильник для настоювання. Настя не проціджувати . Приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
1,5 г сухої веселки залити 200мл гарячою водою краще на ніч. Наполягати . Перед вживанням перемішати. Пити по 1 /3 склянки 3 рази на день за 20 хв. до їжі.

- зовні:

настоянка - застосовувати як примочки 2 рази на день;
10г сухий веселки залити 200мл горілки і настоювати 2 тижні в холодильнику. Відфільтровувати теж не треба. Обробляти виразки 2 рази на день , але тільки примочками - не компресами .

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Лисичка звичайна

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 14:54

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=22128423-48-72&n=21
Лисичка звичайна ( справжня ) - Cantharellus cibarius ( L.) - Лисичка Справжня ( звичайна )
Найголовніше властивість цих дивовижних грибів - боротися практично з усіма видами глистів в людському організмі.
Друге важливе властивість - активна речовина лисичок ергостерол , ефективно впливає на ферменти печінки. Як відомо , причина багатьох захворювань - це недостатня функціональність печінки. Повнота багатьох жінок - цей тяжкий хрест - теж безпосередньо залежить від діяльності печінки. Практично у всіх до 30-40 років печінка збільшена , тобто вона вже не справляється з навантаженням. Завдяки активації ферментів печінки лисичками ефективно лікують гемангіоми печінки , жирове переродження печінки , ожиріння , цироз , захворювання підшлункової залози , а також застосовують при чищенні цього органу.
І , нарешті , траметоноліновая кислота , яка перебуває у лисичках . Вона успішно впливає на віруси гепатиту.
У натуральній медицині лисичкам взагалі ціни немає. Вони мають протипухлинну та імуностимулюючу дію , допомагають при запальних захворюваннях , а вітаміну А в них у декілька разів більше , ніж у моркві . Тому лисички використовують для корекції зору та лікування курячої сліпоти .
Повернемося до основного антипаразитарні властивості лисичок . Багато гриби містять речовини , в основному отруйні , які хробаки не переносять. Цей механізм необхідний грибам для захисту від поїдання плодових тіл паразитами.
Але Лисички - гриб їстівний і абсолютно не токсичні ! У результаті проведених досліджень вчені дійшли висновку , що паразитам протистоїть не отруйна речовина , а полісахарид - хіноманнозу , який здатний пробиватися через зовнішній покрив хробака , проникати в нервовий ганглій і викликати блокування роботи нервової системи . А порушена робота нервової системи хробака призводить до загибелі паразита. Беручи до уваги неотруйні речовини , вчені продовжили дослідження на тварин і з'ясували , що хіноманноз працює і проти гельмінтів , що вражають організми тварин і людини. Призначаючи порошок Лисички звичайної всередину , вчені домагалися загибелі дорослих особин різних форм паразитів. Крім того , вплив хіноманнозу поширюється і на яйця і цисти черв'яків. Адже гельмінти , перебуваючи в тілі людини або тварини , постійно відкладають величезну кількість яєць - це їх спосіб вижити. Навіть якщо доросла особина загине , через деякий час на її місце прийдуть десятки інших. У цьому випадку зовнішня оболонка яйця або цисти , будучи схильною розчиненню . Хіноманноз , втрачає свою захисну функцію , що завжди призводить до загибелі яйця. Важливе зауваження: від цієї загибелі не страждають навколишні здорові тканини , що дуже значимо для лікування. Адже стандартна антигельминтна терапія проводиться досить токсичними препаратами, що мають велику кількість побічних дій і часто негативно позначається на організмі . Не маючи серйозних побічних ефектів , порошок Лисички вигідно відрізняється від звичайної протипаразитарної терапії. В даний час фармацевтичні компанії в Японії та Китаї випускають екстракти з Лисички звичайної для ефективної боротьби з гельмінтами .
Крім хіноманнозу в Лисичці звичайної є інші полісахариди - бета- глюкан , які запускають специфічний протипаразитарний механізм захисту в організмі. Цей механізм полягає в активації специфічних лейкоцитів - еозинофілів , які здатні знищувати і дрібних паразитів , і навіть великих черв'яків. У еозинофілів є речовина , називається воно « Головний оснóвний (наголос на другий склад ) білок » або MBP (від анг . Major Basic Protein ) і знаходиться він в гранулах еозинофілів . Після активації еозинофіли починають свою атаку , вивільняючи MBP поблизу гельмінта і ушкоджують зовнішню мембрану паразита , в буквальному сенсі « протикаючи » її , як перфорин Натуральних Кілерів .
Але , речовини, що містяться в лисички дуже примхливі , теплову обробку не терплячи , руйнується вже при температурі 50 ° С. При холодній засолюванні їх руйнує сіль. Відповідно, всі лікувальні властивості Лисичок можна зберегти тільки при дуже обережною сушці або при приготуванні настойки , вміст спирту в якій не повинно перевищувати 35 %.
рецепти:
- настойка :
• глистні інвазії - по 2 чайних ложки ввечері перед сном протягом 20 днів;
• захворювання печінки (ожиріння , гемангіоми , цироз) , підшлункової залози - по 1 чайній ложці щодня ввечері - курс лікування 3-4 місяці ;
• гепатити - по 1 чайній ложці вранці і ввечері протягом 4 місяців ;
• при чищенні печінки - по 2 чайних ложки ввечері протягом 15 днів.
Протипоказання : вагітність , період лактації , індивідуальна непереносимість , небажано застосування дітям до 3- х років.


pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Дощовик справжній ( пурхавка )

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 15:00

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=27722065-28-72&n=21
Дощовик справжній ( пурхавка ) - Lycoperdon perlatum ( L.) - Дощовик їстівній ( порхавка )

Хімічний склад. Плодові тіла містять : сульфат натрію ( 72,18 %) , алюміній ( 15,6 %) , магній ( 2,93 %) , кремнієва кислота ( 0,44 %) і купоросу ( 8,77 %) , кальвацін , лейцин , тирозин , ергостерин , липоиди і ферменти .

З гриба виділено речовину кальвацін , що надають виражену протиракову дію , гальмує розвиток лейкемії та інших онкологічних захворювань.

Також дощовик застосовується при лікуванні доброякісних пухлин , лікуванні захворювань лімфатичної системи , лікуванні захворювань нирок і для зупинки кровотеч. За допомогою гриба можна позбутися від гепатиту і дисбактеріозу. З успіхом використовують у лікуванні туберкульозу та розсіяного склерозу.

Наявні в грибі ергостерин (провітамін D2 ) , кальвацін і Кальваціевая кислота позбавляє організм людини ще й від багатьох патогенних бактерій.

Дощовик використовують при анемії і венозному застої , порушеннях травлення і шкірних екземах . Застосування при розсіяному склерозі .

Але основним дією дощовика є його здатність чудово виводити з організму радіонукліди , важкі метали , фтор - і хлорсоедіненія . Ми всі чудово знаємо про зони підвищеної радіації у великих містах , про зони радіоактивного забруднення після Чорнобильської аварії , про зони природної радіації. Дифузний токсичний зоб - найпоширеніше захворювання на таких територіях. Не тому , що в харчуванні хронічно не вистачає йоду , а тому , що накопичення радіонуклідів в організмі переорієнтує щитовидну залозу. Радіонукліди змушують щитовидну залозу "забути" , як потрібно засвоювати йод. У дощовика виводити радіонукліди виходить чудово . Тому , препарати з дощовика повинні входити в комплексне лікування всіх захворювань щитовидної залози.

рецепти:

настоянка - приймати по 40 крапель (1 ч. ложка ) 3 рази на день за 20 хв. до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Трутовик березовий

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 15:04

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=129547857-42-72&n=21
Трутовик березовий
(березова губка ) - Piptoporus betulinus ( L.) - Березова губка

Хімічний склад. З трутовика березового була витягнута поліпореновая кислота - біологічно активна речовина з яскраво виражену протизапальну дію , що не поступається за силою кортизону .

Так само як і модринову губку , трутовик застосовують для лікування внутрішніх пухлин , гастритів , виразкової хвороби шлунка , захворювань печінки , для схуднення.

Трутовик березовий гальмує розвиток ракових пухлин , а також володіє антибактеріальними властивостями.

рецепти:

настоянка - приймати по 1-2 чайних ложки , запиваючи невеликою кількістю води , 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Чага

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 15:09

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=296285801-39-72&n=21
Настоянка Чаги ( Березового гриба) - Tinctura Inonotus obliquus (L.)

У медицині використовують нарости гриба цілком. У грибі знайдені смоли , флавоноїди , агаріціновая кислота , солі марганцю. Припускають , що дія чаги в основному визначається пігментним речовиною складного складу , що містить з'єднання типу поліфенолів .

Чагу здавна застосовували в народній медицині проти раку внутрішніх органів , хоча вона і не є засобом , що рятує хворого від пухлини , і не затримує її зростання. Пояснюється її популярність тим , що відвари і настої гриба надають сприятливу дію навіть на важких хворих , у них поліпшується самопочуття , зменшуються болі .

рецепти:

настоянка чаги - по 1 чайній ложці 3 рази на день , перед прийомом їжі. Курс лікування 1 місяць.
настій чаги - подрібнюють шматки сухого гриба. Так як сухий гриб дуже твердий , попередньо рекомендується потримати його в холодній воді 3-5 год , після чого подрібнити або пропустити через м'ясорубку. Настій готують з розрахунку 1 склянку подрібненого гриба на 5 склянок теплої кип'яченої води (40-50 ° С) настоюють 2 доби , проціджують через 3-4 слів марлі. Осад віджимають в настій через ту ж марлю. Приймають настій чаги по 1 /2 склянки 6 разів на день. Приймати їжу слід не раніше ніж через 30 хв після прийому настою. Настій придатний до вживання не більше 3-4 днів.

У народній медицині настої чаги вживають також для лікування гастриту в тих випадках . коли хворому протипоказано велику кількість рідини , готують настій подвійної міцності (2 частини гриба на 5 частин води) і вживають замість чаю та інших напоїв.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Трутовик сірчано -жовтий

Повідомлення  pmr-12 10/11/2013, 15:13

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=85318503-43-72&n=21
Трутовик сірчано -жовтий ( Летіпорус ) - Laetiporus sulphureus ( L.) - The Chicken of the Woods (EN ) - Трутовик сірчано -жовтий

У лікувальній практиці застосовується для лікування :

злоякісних пухлин (саркома , рак , меланома ) ;
доброякісних пухлин ( поліпи , кісти , аденома гіпофіза) ;
захворюваннях легень ( бронхіт , пневмонія) ;
захворювання серцево - судинної системи (інфаркт , інсульт , гіпертонія) ;
аутоімунних і алергічних хвороб ( аутоімунного зоба , різних аллергозов , атипового дерматиту , нейродерміту , полінозів , бронхіальної астми) ;
алкоголізму ;
епілепсії ;
цукрового діабету (має гіпоглікемічну дію ) .

рецепти:

настоянка - приймати по 1-2 чайних ложки , запиваючи невеликою кількістю води , 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Re: Гриби які лікують рак та інші хвороби

Повідомлення  JeckShepard 10/29/2020, 19:46

Ого сколько ценной информации. Я сохраню, может пригодится.
JeckShepard
JeckShepard

К-ть повідомлень : 27
Join date : 18.10.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Re: Гриби які лікують рак та інші хвороби

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі