Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Гриби які лікують рак та інші хвороби

Участников: 2

Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Гриби які лікують рак та інші хвороби

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 14:36

Гриби які лікують рак та інші хвороби
Господь створив із землі зцілення, і розсудлива людина не буде зневажати їх. (Сираха 38,4)
Люди останні часи важко хворіють, звертаються до лікарів і не завжди отримують допомогу, а інколи і навпаки. Тому, багато людей шукають нові методи лікування, такі як хіропрактика, фунготерапія та інші. Беруть участь в пошуках не тільки прості люди алей самі лікарі, досліджують пишуть свої спостереження і діляться новинами вчених.
Наш край багатий на природні ліки, який дам Господь, але мало хто знає про прості і доступні ліки, які ростуть в лісі та на наших полях. Нам треба зберегти нашу природу щоб ми могли лікуватись і робити ліки для інших країн світу. Бо є спроба наш край засилити шкідливими заводами і фабриками які б отруювали нашу природу.
Фунготерапія являє собою цілий напрям медицини. Фунготерапія (від лат. Fungus - « гриб» ) - це лікування грибами.
Історія фунготерапии.
Потрібно відзначити , що зародилася ця наука дуже давно , вже більше 2 тисяч років тому. Її витоки лежать в Японії та Китаї. Відомий лікар ВуСін склав дуже обширний трактат про лікарські властивості грибів . У ньому дано опис більше 100 видів грибів , які зустрічаються в Китаї та Японії. Він писав , що гриби за своїми лікувальними властивостями в багато разів перевершують трави.
У нашій країні люди з давніх часів знали про корисні властивості деяких грибів . Так , наприклад , ще Ярослава Мудрого лікували чагою . Сморчками в монастирях виліковували катаракту . Потім , у середині минулого століття , наука почала отримувати з грибів антибіотики , що стало справжнім проривом в медицині . Це відкриття у великій мірі сприяло розвитку фунготерапії .
З цього часу почали проводитися численні дослідження в галузі фармацевтичної мікології .

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Гриб Веселка звичайна

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 14:42

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=463822773-42-72&n=21
Гриб Веселка звичайна - Phallus impudicus ( L.) - Гриб Веселка звичайна

У народній медицині Веселка звичайна використовується для лікування таких захворювань:

гастрит , виразка шлунка та тонкого кишечнику;
серцево - судинні захворювання , тромбофлебіт ;
міома , мастопатія , кіста яєчників ;
аденома простати ;
геморой , свищі , тріщини анальної області;
статева слабкість ;
псоріаз , екзема ;
подагра , лімфатичні ( післяопераційні ) набряки ;
всі вірусні захворювання , в т. ч. герпес , грипу , гепатит , папілома вірус , а також всі ТОРЧ ( TORCH ) інфекції ;
будь-які злоякісні утворення , а також для запобігання метастазування і рецидиву онкологічного захворювання;
при проходженні курсів хіміо -і променевої терапії.

У веселка в 60- х роках минулого століття був виявлений ряд сполук - фітостероіди , які , перетворюючись в організмі , виконують функцію чоловічих статевих гормонів. На відміну від хімічних засобів від імпотенції фітостероіди живлять імунну систему , сприяють виробленню вітаміну D , запобігають раку .

Практика доводить , що полісахариди Веселки здатні зупинити зростання ракових клітин вже на 10-12 день прийому . Будь-яке доброякісне і злоякісне утворення будь-якої локалізації не здатна встояти під напором полісахаридів Веселки .

Здатність діючих речовин веселки виводити холестерин і знижувати тиск такий же як і у шиітаке .

рецепти:

- внутрішньо :

настоянка - приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
5г сухий веселки заливається 200мл горілки , настоюється 2 тижні в холодильнику. Приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
5г сухий веселки залити підігрітим на водяній бані лляним або оливковою олією 150мл. Перемішати . 3:00 настояти в теплому місці , наприклад , поряд з батареєю . Потім на 5 днів поставити в холодильник для настоювання. Настя не проціджувати . Приймати залежно від тяжкості захворювання: по 1 ч. ложці або 1 ст . ложці 2-3 рази на день;
1,5 г сухої веселки залити 200мл гарячою водою краще на ніч. Наполягати . Перед вживанням перемішати. Пити по 1 /3 склянки 3 рази на день за 20 хв. до їжі.

- зовні:

настоянка - застосовувати як примочки 2 рази на день;
10г сухий веселки залити 200мл горілки і настоювати 2 тижні в холодильнику. Відфільтровувати теж не треба. Обробляти виразки 2 рази на день , але тільки примочками - не компресами .

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Лисичка звичайна

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 14:54

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=22128423-48-72&n=21
Лисичка звичайна ( справжня ) - Cantharellus cibarius ( L.) - Лисичка Справжня ( звичайна )
Найголовніше властивість цих дивовижних грибів - боротися практично з усіма видами глистів в людському організмі.
Друге важливе властивість - активна речовина лисичок ергостерол , ефективно впливає на ферменти печінки. Як відомо , причина багатьох захворювань - це недостатня функціональність печінки. Повнота багатьох жінок - цей тяжкий хрест - теж безпосередньо залежить від діяльності печінки. Практично у всіх до 30-40 років печінка збільшена , тобто вона вже не справляється з навантаженням. Завдяки активації ферментів печінки лисичками ефективно лікують гемангіоми печінки , жирове переродження печінки , ожиріння , цироз , захворювання підшлункової залози , а також застосовують при чищенні цього органу.
І , нарешті , траметоноліновая кислота , яка перебуває у лисичках . Вона успішно впливає на віруси гепатиту.
У натуральній медицині лисичкам взагалі ціни немає. Вони мають протипухлинну та імуностимулюючу дію , допомагають при запальних захворюваннях , а вітаміну А в них у декілька разів більше , ніж у моркві . Тому лисички використовують для корекції зору та лікування курячої сліпоти .
Повернемося до основного антипаразитарні властивості лисичок . Багато гриби містять речовини , в основному отруйні , які хробаки не переносять. Цей механізм необхідний грибам для захисту від поїдання плодових тіл паразитами.
Але Лисички - гриб їстівний і абсолютно не токсичні ! У результаті проведених досліджень вчені дійшли висновку , що паразитам протистоїть не отруйна речовина , а полісахарид - хіноманнозу , який здатний пробиватися через зовнішній покрив хробака , проникати в нервовий ганглій і викликати блокування роботи нервової системи . А порушена робота нервової системи хробака призводить до загибелі паразита. Беручи до уваги неотруйні речовини , вчені продовжили дослідження на тварин і з'ясували , що хіноманноз працює і проти гельмінтів , що вражають організми тварин і людини. Призначаючи порошок Лисички звичайної всередину , вчені домагалися загибелі дорослих особин різних форм паразитів. Крім того , вплив хіноманнозу поширюється і на яйця і цисти черв'яків. Адже гельмінти , перебуваючи в тілі людини або тварини , постійно відкладають величезну кількість яєць - це їх спосіб вижити. Навіть якщо доросла особина загине , через деякий час на її місце прийдуть десятки інших. У цьому випадку зовнішня оболонка яйця або цисти , будучи схильною розчиненню . Хіноманноз , втрачає свою захисну функцію , що завжди призводить до загибелі яйця. Важливе зауваження: від цієї загибелі не страждають навколишні здорові тканини , що дуже значимо для лікування. Адже стандартна антигельминтна терапія проводиться досить токсичними препаратами, що мають велику кількість побічних дій і часто негативно позначається на організмі . Не маючи серйозних побічних ефектів , порошок Лисички вигідно відрізняється від звичайної протипаразитарної терапії. В даний час фармацевтичні компанії в Японії та Китаї випускають екстракти з Лисички звичайної для ефективної боротьби з гельмінтами .
Крім хіноманнозу в Лисичці звичайної є інші полісахариди - бета- глюкан , які запускають специфічний протипаразитарний механізм захисту в організмі. Цей механізм полягає в активації специфічних лейкоцитів - еозинофілів , які здатні знищувати і дрібних паразитів , і навіть великих черв'яків. У еозинофілів є речовина , називається воно « Головний оснóвний (наголос на другий склад ) білок » або MBP (від анг . Major Basic Protein ) і знаходиться він в гранулах еозинофілів . Після активації еозинофіли починають свою атаку , вивільняючи MBP поблизу гельмінта і ушкоджують зовнішню мембрану паразита , в буквальному сенсі « протикаючи » її , як перфорин Натуральних Кілерів .
Але , речовини, що містяться в лисички дуже примхливі , теплову обробку не терплячи , руйнується вже при температурі 50 ° С. При холодній засолюванні їх руйнує сіль. Відповідно, всі лікувальні властивості Лисичок можна зберегти тільки при дуже обережною сушці або при приготуванні настойки , вміст спирту в якій не повинно перевищувати 35 %.
рецепти:
- настойка :
• глистні інвазії - по 2 чайних ложки ввечері перед сном протягом 20 днів;
• захворювання печінки (ожиріння , гемангіоми , цироз) , підшлункової залози - по 1 чайній ложці щодня ввечері - курс лікування 3-4 місяці ;
• гепатити - по 1 чайній ложці вранці і ввечері протягом 4 місяців ;
• при чищенні печінки - по 2 чайних ложки ввечері протягом 15 днів.
Протипоказання : вагітність , період лактації , індивідуальна непереносимість , небажано застосування дітям до 3- х років.


pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Дощовик справжній ( пурхавка )

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 15:00

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=27722065-28-72&n=21
Дощовик справжній ( пурхавка ) - Lycoperdon perlatum ( L.) - Дощовик їстівній ( порхавка )

Хімічний склад. Плодові тіла містять : сульфат натрію ( 72,18 %) , алюміній ( 15,6 %) , магній ( 2,93 %) , кремнієва кислота ( 0,44 %) і купоросу ( 8,77 %) , кальвацін , лейцин , тирозин , ергостерин , липоиди і ферменти .

З гриба виділено речовину кальвацін , що надають виражену протиракову дію , гальмує розвиток лейкемії та інших онкологічних захворювань.

Також дощовик застосовується при лікуванні доброякісних пухлин , лікуванні захворювань лімфатичної системи , лікуванні захворювань нирок і для зупинки кровотеч. За допомогою гриба можна позбутися від гепатиту і дисбактеріозу. З успіхом використовують у лікуванні туберкульозу та розсіяного склерозу.

Наявні в грибі ергостерин (провітамін D2 ) , кальвацін і Кальваціевая кислота позбавляє організм людини ще й від багатьох патогенних бактерій.

Дощовик використовують при анемії і венозному застої , порушеннях травлення і шкірних екземах . Застосування при розсіяному склерозі .

Але основним дією дощовика є його здатність чудово виводити з організму радіонукліди , важкі метали , фтор - і хлорсоедіненія . Ми всі чудово знаємо про зони підвищеної радіації у великих містах , про зони радіоактивного забруднення після Чорнобильської аварії , про зони природної радіації. Дифузний токсичний зоб - найпоширеніше захворювання на таких територіях. Не тому , що в харчуванні хронічно не вистачає йоду , а тому , що накопичення радіонуклідів в організмі переорієнтує щитовидну залозу. Радіонукліди змушують щитовидну залозу "забути" , як потрібно засвоювати йод. У дощовика виводити радіонукліди виходить чудово . Тому , препарати з дощовика повинні входити в комплексне лікування всіх захворювань щитовидної залози.

рецепти:

настоянка - приймати по 40 крапель (1 ч. ложка ) 3 рази на день за 20 хв. до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Трутовик березовий

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 15:04

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=129547857-42-72&n=21
Трутовик березовий
(березова губка ) - Piptoporus betulinus ( L.) - Березова губка

Хімічний склад. З трутовика березового була витягнута поліпореновая кислота - біологічно активна речовина з яскраво виражену протизапальну дію , що не поступається за силою кортизону .

Так само як і модринову губку , трутовик застосовують для лікування внутрішніх пухлин , гастритів , виразкової хвороби шлунка , захворювань печінки , для схуднення.

Трутовик березовий гальмує розвиток ракових пухлин , а також володіє антибактеріальними властивостями.

рецепти:

настоянка - приймати по 1-2 чайних ложки , запиваючи невеликою кількістю води , 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Чага

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 15:09

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=296285801-39-72&n=21
Настоянка Чаги ( Березового гриба) - Tinctura Inonotus obliquus (L.)

У медицині використовують нарости гриба цілком. У грибі знайдені смоли , флавоноїди , агаріціновая кислота , солі марганцю. Припускають , що дія чаги в основному визначається пігментним речовиною складного складу , що містить з'єднання типу поліфенолів .

Чагу здавна застосовували в народній медицині проти раку внутрішніх органів , хоча вона і не є засобом , що рятує хворого від пухлини , і не затримує її зростання. Пояснюється її популярність тим , що відвари і настої гриба надають сприятливу дію навіть на важких хворих , у них поліпшується самопочуття , зменшуються болі .

рецепти:

настоянка чаги - по 1 чайній ложці 3 рази на день , перед прийомом їжі. Курс лікування 1 місяць.
настій чаги - подрібнюють шматки сухого гриба. Так як сухий гриб дуже твердий , попередньо рекомендується потримати його в холодній воді 3-5 год , після чого подрібнити або пропустити через м'ясорубку. Настій готують з розрахунку 1 склянку подрібненого гриба на 5 склянок теплої кип'яченої води (40-50 ° С) настоюють 2 доби , проціджують через 3-4 слів марлі. Осад віджимають в настій через ту ж марлю. Приймають настій чаги по 1 /2 склянки 6 разів на день. Приймати їжу слід не раніше ніж через 30 хв після прийому настою. Настій придатний до вживання не більше 3-4 днів.

У народній медицині настої чаги вживають також для лікування гастриту в тих випадках . коли хворому протипоказано велику кількість рідини , готують настій подвійної міцності (2 частини гриба на 5 частин води) і вживають замість чаю та інших напоїв.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Трутовик сірчано -жовтий

Створювати  pmr-12 10/11/2013, 15:13

Гриби які лікують рак та інші хвороби I?id=85318503-43-72&n=21
Трутовик сірчано -жовтий ( Летіпорус ) - Laetiporus sulphureus ( L.) - The Chicken of the Woods (EN ) - Трутовик сірчано -жовтий

У лікувальній практиці застосовується для лікування :

злоякісних пухлин (саркома , рак , меланома ) ;
доброякісних пухлин ( поліпи , кісти , аденома гіпофіза) ;
захворюваннях легень ( бронхіт , пневмонія) ;
захворювання серцево - судинної системи (інфаркт , інсульт , гіпертонія) ;
аутоімунних і алергічних хвороб ( аутоімунного зоба , різних аллергозов , атипового дерматиту , нейродерміту , полінозів , бронхіальної астми) ;
алкоголізму ;
епілепсії ;
цукрового діабету (має гіпоглікемічну дію ) .

рецепти:

настоянка - приймати по 1-2 чайних ложки , запиваючи невеликою кількістю води , 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.

pmr-12

К-ть повідомлень : 9
Join date : 11.10.2013

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Re: Гриби які лікують рак та інші хвороби

Створювати  JeckShepard 10/29/2020, 19:46

Ого сколько ценной информации. Я сохраню, может пригодится.
JeckShepard
JeckShepard

К-ть повідомлень : 23
Join date : 18.10.2020

На початок Донизу

Гриби які лікують рак та інші хвороби Empty Re: Гриби які лікують рак та інші хвороби

Створювати  Спонсорований контент


Спонсорований контент


На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі