Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області

2 користувачів

Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:01

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області. Щоб уникнути звинувачень в безпідставності запитань щодо "де моя робота" подаю якнайповніший перелік вакансій за останній місяць на Сайті Труд Державного Івано-Франківського Центру Зайнятості та усіх, які були по Івано-Франківській області, з решти відвіданих порталів з роботою.

6-ти годинна праця з редагуванням та аналізом сподіваюсь комусь підкаже що робиться загалом з працевлаштуванням в Івано-Франківській області.

З інтернет ресурсів брав не увесь текст вакансій. Намагався вибрати те що не дозволяє Інженеру мікроелектроніки та оптичних систем без досвіду робити в галузях відповідати запропонованим вимогам.

Дещо дратуючим був перегляд вакансій Державного Центру Зайнятості. При редагуванні усіх вакансій склалось враження, по непомітному до того факту, відбувайлівки відповідальних за допомогу по пошуку роботи. Цифра 625 і 782 зустрічалась так часто, що здавалось наче це найпошерніша цифра і зарплата. Десятки повторів підряд. Незрозумілі координати по деяких вакансіях. З такими даними статистику про нетяжкий стан безробіття можна здавати кому хоч. Але допомогти знайти роботу і показати реальний стан-ні.

1. http://www.uajobs.com.ua/vacancy/ivano_frankovsk/all-vacancy/?offset=20&from=0

Вакансії у Івано-Франківську >> всі вакансії - Івано-Франківськ
Знайдено вакансій: 34(-4 повторення)

-Оператор компьютерного набора (по совместительству) Зарплата від: 700 у.е. Описание требований: набор текста ~120 зн./мин.;

-Рабочий рабочая в Чехию. Зарплата від: 1000 у.е.

-Регистрация компании в Украине / Company formation in Ukraine.(реклама)

-Робота в Польщі та Чехії для людей з візами і без віз: с/г (збір полуниць та малини); будівництво; працівники лунапарку; пекарі; садівники; покоївки в будинок відпочинок; повар-кондитер; робота в парниках; водії (С+Е); механік по збору і розбору каруселі, її обслуговування; офіціанти+бармени+покоївки; робота на овочевій фабриці; повар; монтажник фасадів+утеплення, пінопласт, штукатурка.

- торговий представник. Досвід роботи: від року

-MC 0407 Regional Sales Manager (Khmelnitskiy, Ivano-Frankovsk).Досвід роботи: від двух років

-Менеджер отдела подписки. Досвід роботи: від року

-Робота на дому(Не указана зарплата)

-Районный менеджер, г. Коломыя. Стать: Жіноча

-Менеджер. Зарплата від: 100 у.е.

-бартерный брокер. Зарплата від: 1000 у.е. Региональный бартерный клуб приглашает на работу бартерных брокеров желательно с опытом работы [упорных и целеустремленных соискателей обучим]

-помічник адвоката.Зарплата від: 700 грн. Стать: Жіноча

-Работа в internet. Зарплата від: 600 у.е.

-Страховий агент. Досвід роботи: від року

-Менеджера з організації перевезень м. Івано-Франківськ. Досвід роботи: обов'язковий

-Торговий представник. Досвід роботи: від року

-Фінансові консультації.

-Робота: Сборка ручек на дому (Вся Украина)! Зарплата від: 600 у.е. Компания ООО 'Parke-R' проводит набор сотрудников для работы по сборке шариковых ручек на дому. Требуются усидчивые серьезные люди, умеющие распоряжаться своим временем. Заработная плата сдельная.

-Начальник управления по страхованию. Досвід роботи: від двух років.Украинская акционерная страховая компания 'АСКА' приглашает кандидатов.

-Работа в сети гостиниц Hilton Івано-Франківськ. Зарплата від: 1000 у.е. Работа для студентов стационара на время летних каникул в гостинницах сети Hilton в городах - Лос-Анджелес(Hilton Hotel) и Чикаго(Wilderness Resort) по программе Work and Travel USA.

-Фотограф в парке развлечений. Зарплата від: 1000 у.е. На время летних каникул требуются студенты на работу в парках развлечений Six Flags Magic Mountain, Discovery Kingdom, Knott's Berry Farm и Silver Dollar City на должность фотографа(непрофессионального). Оплата от 8,25$ в час.

-Работа для студентов Івано-Франківськ.Зарплата від: 1000 у.е. Летние вакансии для студентов в Дестине, Панама-Сити и Майами, штат Флорида. Открыты вакансии в крупных супермаркетах на позиции касиров, помощников продавцов и продавцов. Оплата 8.00$ в час, жилье предоставляется работодателем.

-Управляющий магазином в г. Ивано-Франковск. Зарплата від: 4700 грн. Досвід роботи: від року. Стать: Жіноча

-Продавец г. Ивано-Франковск. Стать: Жіноча


2. http://job.ivano-frankivsk.com.ua/ua/search/results/

Івано-Франківськ - Вакансії:(за останній місяць)

Не знайдено жодного документа за Вашим запитом


Останній раз редагувалося: Тарас (7/12/2009, 15:12), всього регувалося 1 раз(-и)

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty продовження

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:03

3. http://www.trud.ua/jobs/list/short/no.html

По результатам запроса «Ивано-Франковск» найдено 65 вакансий(-6 повторення):

-инженер, механик, инженер-механик, разработчик оборудования. Работа в Киеве. З/П от 12 400 грн/мес. Технический ОР от 3-х лет.

-Медсестра. Ивано-Франковск, Ужгород, Хмельницкий.Зарплата: 4500-5000$. Компанія «Кембрідж стаффінг солюшнз» оголошує конкурсний відбір медсестер для участі в програмі «Міжнародні медсестри» (робота на контрактній основі в госпіталях США)

-Адміністратор.Зарплата: 2000-4000$.досвід роботи з бронювання, вільне володіння англійською мовою.

-офіціант бармен. Зарплата: 2000-3000Грн.Досвід роботи

-торговий представник. Зарплата: 1500-2000Грн.Досвід роботи торговим представником від 1 року.

-продавець ювелірних виробів.Зарплата: 1500-2000$. Досвід роботи продавця-консультанта ювелірних виробів

-шеф-кухар. 4500-10000Грн. Досвід роботи мінімум 2-3 роки.

-Региональный директор по Прикарпатью. Компания: ПИ́ДРИЗ (PÍDRIZ). Зарплата: % от реализации проекта

-Интернет-заработок. Зарплата: 50-300$

-Компания: Feod Group. Если Вы ищете работу за рубежом, в Великобритании и Вы - специалист с высшим образованием (степенью Магистра), владеете английским языком, тогда эта программа для Вас: Оформление проводится по иммиграционной категории Великобритании TIER 1 (бывшая HSMP). Кандидат и члены его семьи получают иммиграционные визы на 3 года с правом продления на территории Великобритании. Через 5 лет – получение ПМЖ и через 6 – подача на гражданство, получение паспорта гражданина Великобритании.

-Компания:.Feod Group.Если Вы часто путешествуете по странам Шенгена и Вам каждый раз необходимо получать визы с помощью туристического агентства, оплачивать тур, что совершенно не входит в Ваши планы, ТОГДА ЭТА ПРОГРАММА ДЛЯ ВАС: Вид на жительство на Мальте - безвизовый Шенген. Компания FEOD GROUP профессионально, в короткие сроки поможет Вам и членам Вашей семьи получить статус Постоянного Резидента МАЛЬТЫ, страны Шенгенского Соглашения. Чтобы получить статус Постоянного Резидента Вам не нужно находиться на Мальте, Вам достаточно раз в год приехать на Мальту для оформления продления.

-Региональный представитель (Агент). Зарплата: договорная. Требования: - наличие складского помещение (собственное или арендованное) от 20-30 м2 - наличие собственного транспорта «Газель, Piсk-up, бус» (или наемный автотранспорт) - наличие компьютера, интернет, стационарный телефон - ОР на руководящей должности, организаторские навыки, коммуникабельность - знание основ бухучета,…

-Керівник відділення. Досвід роботи на керівній посаді-від1 р. ( в даній галузі бажано) - Навики управління персоналом.

-Прораб, начальник участка. Компания: центр иммиграции и обучения "Паллеонн". Зарплата: 3000-5000$. Иммиграция в Канаду с последующей возможностью трудоустройства. Требования по программе: - возраст – от 22 до 48 лет - образование – среднее специальное, высшее; - опыт работы – не менее 1 года из последних 10-ти лет в строительстве, ведении документации, контроле строительных работ.

-Медсестра.Компания: центр иммиграции и обучения "Паллеонн". Зарплата: 3000-3500$. Иммиграция в Канаду с последующей возможностью трудоустройства. Требования по программе: - возраст – от 22 до 48 лет - образование – среднее специальное, высшее; - опыт работы – не менее 1 года из последних 10-ти лет в качестве медсестры, супервайзера, лицензированной медсестры.

-Региональный представитель,Ровно. Требования: ВО агроном, ОР в продажах продукции с/х назначения. Работоспособность, коммуникабельность, ориентация на результат. Обязательно ВП кат. В и опыт вождения.

-Требуется партнёр по реализации наклеек (надписей) на цветы. Зарплата: 2000-3500Грн

-Врач на пункт скорой помощи. Работа на границе со Словакией. Требования: -высшее медицинское образование -аттестация, сертификация в области анестезии, интенсивной медицины, неотложной помощи, травматологии, терапии, хирургии. -опыт работы минимум от 3-х лет в перечисленных выше областях медицины.

-Главний бухгалтер. Требования к кандидатам: - опыт ведения учета на производственных предприятиях с длительным производственным циклом (от 5 дней)

-Бухгалтер (первичные документы).Зарплата: 4000Грн.Требования: - В/о по специальности (финансы, экономика, бухгалтерский учёт и аудит); - О/р от 1 года; - Знание первичной документации; - Знание налогового законодательства

-Территориальний представитель по следующим городам: Ивано-Франковск, Тернополь, Львов + прилежащие области.

-Офис-менеджер.Компания: Зарплата: 5200Грн

-Помощник специалиста по кадрам. Зарплата: 4500Грн

-компания приглашает на работу региональных менеджеров в регионах: Одесса, Николаев, Запорожье, Днепропетровск, Ровно, Ивано-Франковск, Ужгород. Требования: Опыт работы в прямых или дилерских продажах оборудования (желательно насосного) от 5 лет. Хорошие навыки коммуникации, наработанные связи в деловых кругах...

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty далі

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:05

-аромостиліст

-з попереднім навчанням Пакування ватних дисків (косметичні) Польща. Зарплата: 650$

-Збір ягід в Польщі. Зарплата: 600-900$

-Пакувальниця хлібо-булочних виробів в Польщу. Зарплата: 650$

-Страховой агент. Оплата: комиссионное.

-Головний Бухгалтер, Фінансовий менеджер

-Бизнес партнер (дилер). Зарплата:1000-5000$. доход зависит от приложенных вами усилий

-Муляр кладка цегли. Зарплата: 750$.Повинен знати: основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів для ізолювання фундаментів та стін. Кладка простих стін; способи розстилання розчину на стіні, розкладання цегли. Правила роботи пневматичним й електричним інструментом, що застосовуються під час будівництва кам'яних будов та споруд; основні види деталей та збірних конструкцій, що застосовуються під час роботи. Кладка у кам'яних будовах залізобетонних балок, плит перекриття та покриття, перегородок, сходових маршів, площадок, балконних плит, сходинок. Монтаж вентиляційних блоків....

-Mobile Developer for iPhone and BlackBerry. Custom Software & Internet Portal Development We are looking for professionals who are creative, self-driven, tech-savvy who loves challenges in creating World-class products solutions in mobile applications. The individual must be a strong programmer with direct experience programming for the iPhone and/or BlackBerry platform

-Начальник торгового отдела. Зарплата: 7000Грн. работа в г.Ужгород

-торговий представник. Компанія «Нова» – загальнонаціональна компанія по доставці питної води «Аляска» додому та в офіс у великій тарі ємністю 18,9

-торговый представитель. Зарплата: 2000Грн. Требования: опыт активных продаж от 1 года.

-Торговий агент. Зарплата: % відсоток від особистих продаж(від 1500 грн.)


-Региональный представитель. Зарплата: сдельная


-Региональный представитель начальник цеху. Зарплата: 4000Грн. досвід роботи на виробницві вільне володіння англійською мовою

- головний бухгалтер. Зарплата: 9000Грн. досвід роботи на посаді головного бухгалтера від 5 р., знання виробництва, ЗЕД, ПК (1С бухгалтерія), SAP вільне володіння англійською мовою

-Супервайзер.

-Арматурщики, бетонщики, каменщики, отделочники. Зарплата: 4500-5000Грн

-Работа в Киеве. Предоставляется общежитие рабочие на сельхоз работы в Польшу.Зарплата: 6000Грн. Требования к соискателю:Требуются рабочие (женщины и мужчины) на уборке ягод, фруктов (клубника, малина, черешня, яблоки), в Польшу, в период с 15 мая, по октябрь 2009г Обязанности: оплата сдельная – 1,2-2,0 злотых за корзинку клубники весом около 2 кг, 40 грошей за кг вишни, по остальным видам работ 7 злотых в час. В день до 100-150 злотых. (30- 40 долларов). Цены зависят от цен закупки ягод и овощей. Проживание на ферме (комнаты по 4-6 кроватей, холодильник, газовая плита, общая душевая).. Питание за свой счет, в некоторых случаях работодатель предоставляет для питания отдельные виды продуктов питания (картошку, свеклу, морковь, лук). Примерный ход работ: сбор.

-Директор

-агент. Категория: Страхование. Зарплата: від виробітку

-помічник бухгалтера. Зарплата: 1000-1500Грн. Робота в офісі , оптова торгова фірма, відгрузка, логістика, розхідні документи.

-Медицинский представитель. Зарплата: договорная

-Personal Assistant. Компания: Peter Whitaker.A Foreign Executive will hire a smart and ambitious Personal Assistant. Good salary, bonus and expenses paid. Will work and travel with the President in business meetings; make reservations for accommodation, shows, diners, and trips; attend cocktails, entertainment, and business events, record expenses, etc. Flexible hours, weekend trips, social skills, English (intermediate or better) and complete dedication needed. If you are the right person and ready for an exciting job that pays well, send cv to me in English: [ email ]

-промоутер, интерв'юер, агент з продажу. Зарплата: достойна. з досвідом роботи, інтерв'юери, агенти з продажу.

-Дистриб'ютор фітопрепаратів (БАДів).Зарплата: %

-Фотомодель. Зарплата: договорная. Симпатичная девушка 18-28 лет для работы в жанрах Портрет, Гламур, Арт-Ню

-охрана. Зарплата: 1500-3000Грн.

-Медицинский представитель. Зарплата: при собеседовании. Требования: 1) Высшее медицинское(фармацевтическое, биологическое) образование 2) Опыт работы на фармацевтическом рынке

-Мерчендайзер (региональный менеджер по работе с клиентами).Зарплата: от 500у.е.+% от продаж. с опытом работы на аналогичной должности не менее года.

-Менеджер продаж (непродовольственная группа).Зарплата: 7500$. Требуется удалённый менеджер по продажам непродовольственной группы товаров. все подробности на сайте нашего интернет-магазина.

-Территориальній представитель.Компания-производитель открыла вакансию территориального представителя в Вашем регионе. Обязанности: Ведение переговоров с дистрибутором Контроль работы торговой команды дистрибутора Ведение отчетности


4. http://vakansii.online.ua/ukr/vacancy/ivano_frankovsk/all-vacancy/

Новий пошук вакансій у Івано-Франківську
Знайдено вакансій: 26

Те самі вакансії, що варіант 1. http://www.uajobs.com.ua/vacancy/ivano_frankovsk/all-vacancy/?offset=20&from=0

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty наступне

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:06

5. http://www.rabota-ua.com.ua/search/index_vac_ua_if.phtml
Вакансії в Івано-Франківську

-Recruiter.Vitaver end Associates, Inc. (a Florida, USA Corporation since 1993) is a Staffing Agency seeking to employ intelligent, English speaking, energetic and ambitious people, based in Ukraine. This is a home-based position, both for men and women, anywhere in Ukraine. We offer very attractive fix salary plus bonuses and incentives. Work hours are weekd..

-Представитель в г. Ивано-Франковске и Ивано-Франковской области грн./міс.
(ставка + %).МЕДИЦИНСКОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ объявляет о вакансии представителя в г. Ивано-Франковске и Ивано-Франковской области. Квалификационные требования: высшее медицинское или биологическое образование, опыт работы от 1 года,

-Торговий представник. грн. за домовленістю

- Региональный представитель. грн. за домовленістю

-Медицинский представитель г. Ивано-Франковск.Ставка.Требования: 1) Высшее медицинское (фармацевтическое, биологическое) образование2) Опыт работы на ф...

-Головний технолог. Ставка.

-Руководитель филиала / Менеджер по продажам г. Ивано-Франковск.Требования: опыт в активных продажах не менее 1 года (обязательно) опыт управления коллективом (обязательно)
знание местного рынка компьютерной техники и комплектующих

-Территориальный менеджер г. Ивано-Франковск. по продаже скобяных изделий (столярная фурнитура) ТМ "Palladium".

-Агент з продажу кредитних карток та послуг банку. За кожну картку отримуй від 16грн до 25грн; Та 0, 24% від суми депозиту; За підключення до інтернету від PEOPLEnet - 50грн; За клієнта, що відкрив рахунок у банку -100грн;

-швея. стаж роботи, навики крою....

-специалист по продаже страхования/менеджер по продаже услуг страхования. грн. за домовленістю

-аніматор.творчі люди 4000 грн./міс.Можливість поєднання роботи і відпочинку!!!Удосконалення іноземних мов Оголошується набір групи в 5*готелі м. Дубаї (ОАЕ) по наступним вакансіям: аніматор дитячий,аніматор танцю,аніматор спорту....

-Ведущий специалист управления по работе с просроченной задолженностью.3500 грн./міс.
(ставка + %).Работа по взысканию средств по проблемной и просроченной задолженности.

-Регіональний менеджер з продажу імпортної с/г техніки грн./міс.
Ставка.Вимоги до кандидата: досвід роботи у сфері с/г виробництва; досвід роботи з прямих продаж;

-Senior ASP.NET Programmer грн./міс. Ставка

-Торговий представник. грн./міс.ставка

-Менеджер зі страхування. грн. за домовленістю.

-работа со свободным графиком. Ставка. работа для студентов и людей, которые не могут работать полный рабочий день....

-Руководитель отделения. Ставка. Требования к кандидату: высшее экономиче.

-Специалист по продажам банковских продуктов. грн./міс. Ставка

-Менеджер рекламно-информационного пункта.

-Кассир-операционист

-Заместитель руководителя департамента по региону. Требования к кандидату: высшее экономическое образование, опыт работы ...

-Торговий представник.

-Бухгалтер. Основні вимоги: досвід роботи; досвід роботи з програмним забезпеченням 1-С Бухгалтерія.....

-Програміст

-Торговий представник. грн. за домовленістю .

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty ще

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:06

6. http://www.jobportal.com.ua/ukr/vacancy/search.html?search=1&cities[]=8&rubriks[]=24&dt=1&p=0
Івано-Франківськ Інженерія/тхнології
Результати пошуку (1-30 з 33):

-QUALITY MANAGER / ISO STANDARDS SPECIALIST U468 - QA

-Business Unit Manager/Директор з розвитку бізнесу

-Менеджер по продажам.

-МАСТЕР ПРОИЗВОДСТВА.

-Инженер-конструктор. Руководство созданием новых и модернизацией старых конструкций изделий действующего производства‚ обеспечение его высокого технического уровня‚ конкуренто — и патентоспособность.

-Консультант. РЕАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ЗАРАБОТКА В СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ!!! Работодатель: Центр График работы: свободный график Дополнительные сведения: Приглашаем к сотрудничеству ПРЕПОДАВАТЕЛЕЙ, АСПИРАНТОВ, СТУДЕНТОВ-ОТЛИЧНИКОВ имеющих опыт написания дипломных..

-специалист турбинных установок. в Северодвинске требуются специалист турбинных установок (желательно инженер). Зарплата от 70.000 руб. + бонусы и премии. Проживание и проезд до места работы оплачивает работодатель Опыт работы. Гражданство РФ

-монтажник судовых систем. в Северодвинске требуются монтажники судовых систем. Зарплата от 35.000 руб. + бонусы и премии. Проживание и проезд до места работы оплачивает работодатель Опыт работы. Гражданство РФ


-Руководитель IT (г.Шостка) Кривий Ріг, Кременчуг, Кіровоград, Івано-Франківськ, Запоріжжя,

-інженер. Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Ужгород, Основні вимоги: знання ангійської чи німецької мови, • вміння читати креслення, • розуміння креслень,

- Lead Manufacturing Engineer

-Manager Engineering. Ужгород, Тернопіль, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ.

-Project Manager

-Инженер. Pillar Group - международная группа компаний, один из мировых лидеров в сфере фотовольтаики (солнечной энергетики) обьявляет набор инженеров для работы на одном из предприятий в Испании. Требования к кандидатам: - знание промышленной электроники.

-Подбор персонала на всей территории Украины

-Продавец. сотрудники для работы в новом Интернет проекте.

-Норвегия-рабочие,специалисты. контрактная работа НОРВЕГИЯ Мужчинам, женщинам Возраст от 22-55 лет с хорошим здоровьем Знание иностранного языка (норв., англ., нем.) не требуется, но приветствуется Опыт работы, специальность не обязательно, но желательно ü ..

-Site Engineer

-Заместитель главного инженера. Опыт работы на аналогичной должности на крупном машиностроительном, энергетическом, пищевом производстве не менее 7 лет (последовательный рост внутри предприятия)

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty Частина 1 останнього

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:07

7. http://trud.gov.ua/

Івано-Франківський державний центр зайнятості за 30 днів

Результати пошуку: всього знайдено 306 вакансій(-n повторення)

-охоронник Івано-Франківський МЦЗ 800 грн.

-завідувач складу ТОВ "ГАЛИЧИНАТАБАК" 1050 грн.

-комірник ТОВ "ГАЛИЧИНАТАБАК" 815 грн.

-машиніст-кранівник ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА ДИСТАНЦІЯ ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ. РОБІТ 1521 грн.

-головний механік ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МЕХАНІЗОВАНА ДИСТАНЦІЯ ВАНТАЖНО-РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИХ. РОБІТ 2030 грн.

-головний інженер ФІЛІЯ "СПІЛЛОВЕР-"ШКІРЯНИЙ ЗАВОД" 3000 грн.

-Електрозварник ручного зварювання ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ЛОКОМОТИВОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" 1800 грн.

Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ спеціаліст державної служби
УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ 1000 грн.
Додати до вибраного
2009-06-23

-спеціаліст державної служби УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ 1200 грн.

-спеціаліст державної служби УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В М. ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ 1900 грн.

-охоронець ЗАТ АГРОФІРМА "КЛІЩІВНЯНКА" 625 грн.

-робітник на низькокваліфікованих ручних роботах у сільському господарстві. ВІДДІЛ.№8 ТЗОВ"АГРОПРОМ. ФІРМА "РОДНИК" 650 грн.

-молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.) СНЯТИНСЬКА ЦРЛ 643 грн.

-Охоронець ВІДДІЛ.№8 ТЗОВ"АГРОПРОМ. ФІРМА "РОДНИК" 650 грн.

-сестра медична. СНЯТИНСЬКА ЦРЛ 839 грн.

-контролер на контрольно-пропускному пункті ТОВ "ПТАХОФАБРИКА СНЯТИНСЬКА НОВА" 710 грн.

-формувальник спіненого полістиролу. ПП "ЛІДЕР VТМ" 700 грн.

-формувальник вогнетривких виробів ТЗОВ "ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД" 1000 грн.

-візник. МІСЬККОМУНГОСП 938 грн.

-Електромонтер з експлуатації розподільних мереж ВАТ "ПРИКАРПАТОБЛЕНЕРГО" ЯРЕМЧАНСЬКИЙ РЕМ 800 грн.

-прибиральник територій. ДУДЮК МАРІЯ ВАСИЛІВНА 625 грн.

-підсобний робітник СГВК "ІМ. В.СТЕФАНИКА"...... 625 грн.

-водій автотранспортних засобів. ЛИШИЛЕНКО ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ 625 грн.

-продавець продовольчих товарів МОГИЛЕВИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА... 625 грн.

-агент страховий. СТРАХОВА КОМПАНІЯ " ПРОВІДНА " 700 грн.

-продавець продовольчих товарів. МОГИЛЕВИЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА... 625 грн.

-покрівельник рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів БОЛЕХІВСЬКИЙ ККП 800 грн.

-верстатник деревообробних верстатів ТЗОВ "ДЕКОР" 782 грн.

-опоряджувальник виробів з деревини КРЕХОВЕЦЬКИЙ МИКОЛА ІВАНОВИЧ 782 грн.

-апаратник зоління (шкіросировинне виробництво) ВАТ"ШКІРЯНИК" 2100 грн.

-оператор котельні. ВАТ"ШКІРЯНИК" 1300 грн.

-майстер цеху. Коломийський МРЦЗ 702 грн.

-слюсар з ремонту автомобілів Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-спеціаліст державної служби. Коломийський МРЦЗ 700 грн.

-секретар. Коломийський МРЦЗ 692 грн.

-Вихователь. Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-манікюрниця. Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-перукар (перукар - модельєр) Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-перукар (перукар - модельєр) Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-контролер-касир. Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-оператор коптильної установки. Коломийський МРЦЗ 800 грн.

-оператор коптильної установки. Коломийський МРЦЗ 800 грн.

-мисливствознавець Калуський МРЦЗ 625 грн.

-молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.) Калуський МРЦЗ 700 грн.

-Маляр Калуський МРЦЗ 1100 грн.

-Бармен. Калуський МРЦЗ 625 грн.

-зварник виробів з тугоплавких металів ХОМИН ВОЛОДИМИР ГЕРАСИМОВИЧ 782 грн.

-водій навантажувача ХОМИН ВОЛОДИМИР ГЕРАСИМОВИЧ 782 грн.

-пекар,. Долинський район МАТІЇВ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА 782 грн.

-машиніст екскаватора. Філія "Богородчанська дорожня експлуатаційна дільниця " 1000 грн.

-оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ 692 грн.

-Електромонтер з експлуатації розподільних мереж. КОСІВСЬКИЙ РЕМ 980 грн.

-Електромонтер з експлуатації розподільних мереж КОСІВСЬКИЙ РЕМ 980 грн.

-продавець продовольчих товарів БИБЛІВ РУСЛАНА ІГОРІВНА 625 грн.

-продавець продовольчих товарів ГЛИНКА ІРИНА ФЕДОРІВНА 625 грн.

-охоронець ВІДДІЛ.№8 ТЗОВ"АГРОПРОМ. ФІРМА "РОДНИК" 700 грн.

-прибиральник службових приміщень ТОВ "АЛЕКС-ІФ" 900 грн.

-прибиральник службових приміщень ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ 871 грн.

-спеціаліст державної служби УПРАВЛІННЯ ПФУ В ТИСМЕНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1500 грн.

-оператор механізованих та автоматизованих складів Калуський МРЦЗ 800 грн.

-апаратник осушування газу Калуський МРЦЗ 800 грн.

-слюсар-ремонтник Калуський МРЦЗ 1176 грн.

-оператор механізованих та автоматизованих складів Калуський МРЦЗ 1050 грн.

-Електромонтер з експлуатації розподільних мереж КОСІВСЬКИЙ РЕМ 980 грн.

-Електрогазозварник ВАТ "КАЛУСЬКЕ АТП" 900 грн.

-продавець продовольчих товарів КРИВАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА 782 грн.

-швачка МАЛЬОНКІНА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА 312 грн.

-сторож ТЗОВ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" 625 грн.

-водій автомобіля 3, 2, 1 класу (важкі вантажні автомобілі з великою вантажопідйом- ністю та вантажні ТЗОВ "РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" 1500 грн.

-водій автомобіля 3, 2, 1 класу (автомобілі(крім вантажних), таксі та автофургони) Калуський МРЦЗ 1000 грн.

-сторож ТЗОВ ФІРМА "АРТУР" 625 грн.

-офіціант ТЗОВ ФІРМА "АРТУР" 625 грн.

-гуртівник ПАФ "ЖУКІВСЬКА" 625 грн.

-приймальник молочної продукції Тлумацький РЦЗ 625 грн.

-водій автомобіля 3, 2, 1 класу (важкі вантажні автомобілі з великою вантажопідйом- ністю та вантажні ЮХМАН ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ 872 грн.

-прибиральник службових приміщень РГ УПЦ КП с.ВІКНО 150 грн.

-підсобний робітник СП ТЗОВ "ЛІСОВА КОМПАНІЯ "ЛАВАНДА" 950 грн.

-охоронник Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-механік Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-головний бухгалтер Коломийський МРЦЗ 900 грн.

-начальник виробництва. Коломийський МРЦЗ 920 грн.

-директор (керівник) малого підприємства сільськогосподарського Коломийський МРЦЗ 940 грн.

-провідник пасажирського вагона Коломийський МРЦЗ 1255 грн.

-водій автомобіля 2, 1 класу (автобуси) Коломийський МРЦЗ 745 грн.

-слюсар з ремонту автомобілів Коломийський МРЦЗ 850 грн.

-електрик цеху Коломийський МРЦЗ 750 грн.

-слюсар-сантехнік Коломийський МРЦЗ 643 грн.

-двірник КПЕЖ 700 грн.

-верстатник ребросклеювального верстата ТЗОВ "УНІПЛИТ" 1200 грн.

-робітник на низькокваліфікованих ручних роботах у сільському господарстві ФГ "МАТЕЙКО Я.М.".... 625 грн.( повтор разів з 20)

-охоронник ЗАТ "АГРОКОНТРАКТ" 700 грн.

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty Частина 2 останнього з порталу Труд

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:09

-продавець продовольчих товарів. ГЕПКО ОКСАНА ТАРАСІВНА 625 грн.( 3 рази поторено)


-прибиральник виробничих приміщень. ДП САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ " ЯРЕМЧА " ВАТ " НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ " 781 грн.

Економіст "ЛИСЕЦЬКА ЦРЛ" 1962 грн.

-водій автотранспортних засобів ПП "ЧАС-Н" 800 грн.

-листоноша ЦПЗ № 2 1011 грн.

-двірник ТЗОВ САНАТОРІЙ "КАРПАТСЬКІ ЗОРІ" 675 грн.

-двірник ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ 450 грн.

-агроном із захисту рослин ПФГ "ПОТОЧИЩЕ" 800 грн.

-лицювальник-плиточник АТЗТ "КОЛОМИЯБУДІНВЕСТСЕРВІС" 850 грн.

-маляр-штукатур АТЗТ "КОЛОМИЯБУДІНВЕСТСЕРВІС" 850 грн.

-слюсар-ремонтник Коломийський МРЦЗ 1900 грн.

-Інженер-будівельник Коломийський МРЦЗ 700 грн.

-водій автотранспортних засобів Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-бармен. Коломийський МРЦЗ 400 грн.

-прибиральник службових приміщень ДП САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ " ЯРЕМЧА " ВАТ " НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ " 781 грн.

-підсобний робітник Коломийський МРЦЗ 630 грн.

-електромонтер станційного устаткування телефонного зв'язку ІФФ ВАТ "УКРТЕЛЕКОМ" 1040 грн.

-Рожнятівський район кондитер МАТІШАК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА 625 грн.

-Надвірнянський район верстатник деревообробних верстатів ГАВРИЛЮК ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ 1200 грн.( ще 4 копії підряд було)

-Богородчанський район підсобний робітник ПП"АЛЬЯНС" 625 грн.

-м. Івано-Франківськ токар РУДИЙ МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ 1800 грн. (1 повтор)

-м. Івано-Франківськ кухар ТОВ "ФІРМА "НАДІЯ" 1000 грн.

-м. Івано-Франківськ шеф-кухар ТОВ "ФІРМА "НАДІЯ" 1500 грн.

-м. Івано-Франківськ консьєрж ТОВ "ФІРМА "НАДІЯ" 1000 грн.

-м. Івано-Франківськ Кондуктор громадського транспорту ДКП "ЕЛЕКТРОАВТОТРАНС" 725 грн.

-Рогатинський район Електрогазозварник ТЗОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "СКЛО-ПАК" 1200 грн.

-завідувач відділу Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-Рожнятівський район друкар флексографського друку МПП " ТАЛЯ " 800 грн.

-Рожнятівський район продавець продовольчих товарів ХЕМІЙ МЕЛАНІЯ ПРОКОПІВНА 625 грн.

-м. Калуш та район коваль ручного кування ТЗОВ "ЗАВОД ТЕХМАШ" 1500 грн.

-м. Калуш та район завідувач складу КРАВЧУК РУСЛАНА МИХАЙЛІВНА 2000 грн.

-Городенківський район обліковець міри та виробівПФГ "ПОТОЧИЩЕ" 750 грн.

-Косівський район перукар (перукар - модельєр) МЕГЕДИНЮК МАРІЯ МИКОЛАЇВНА 1000 грн.

-Снятинський район сестра медична ЗАЛУЧАНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ 790 грн.

-Тлумацький район підсобний робітник ПАФ "ДНІСТЕР" 625 грн.(1 повтор підряд)

-м. Івано-Франківськ Начальник відділу ТОВ "МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД "АВТОЛИВМАШ" 1700 грн.

-м. Івано-Франківськ агент торговельний ІФФ АГЕНСТВА ІНФОРМАЦІЇ ТА РЕКЛАМИ "МЕДІА-ЗАХІД"БФ"МЕДІА-ЗАХІД" 625 грн.

-м. Коломия та район продавець непродовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн.(здається було уже і не раз в попередньому переліку)

Тисменицький район водій автотранспортних засобів СОК АТД"ІВАНО-ФРАНКІВСЬК НАСІННЯ 850 грн.

-м. Коломия та район продавець продовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-Тисменицький район підсобний робітник СОК АТД"ІВАНО-ФРАНКІВСЬК НАСІННЯ 850 грн.(повторилось через одну вакансію)

-м. Коломия та район заступник директора Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-м. Коломия та район Завідувач агентства з іноземного туризму ПВНЗ "ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ" 800 грн.

-м. Коломия та район технік ПВНЗ "ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ" 750 грн.

-м. Коломия та район Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв
Коломийський МРЦЗ 800 грн.
Додати до вибраного
2009-06-17

-м. Коломия та район слюсар-ремонтник ДП "КОЛОМИЙСЬКИЙ"ВЕТСАНЗАВОД" 1900 грн.

-м. Коломия та район енергетик ДП "КОЛОМИЙСЬКИЙ"ВЕТСАНЗАВОД" 2200 грн.

-м. Коломия та район продавець непродовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн.(дежавю, в тому числі і з цифрою 625)

-Тлумацький район Робітник на лісогосподарських роботах ІФ ЛСН ЦЕНТР 1000 грн.

- м. Івано-Франківськ оператор заправних станцій ІВ.-ФР ФІЛІЯ ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ КОНТИНІУМ-ГАЛИЧИНА 750 грн.

-м. Калуш та район майстер Калуський МРЦЗ 1130 грн.

-м. Івано-Франківськ підсобний робітник ХОМИН ЄВГЕНІЙ ЗІНОВІЙОВИЧ 625 грн.

-м. Калуш та район слюсар-сантехнік ВАТ "КАЛУСЬКЕ АТП" 900 грн.

- м. Івано-Франківськ вантажник ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ДЕРЖАВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ СПИРТОВОЇ ТА ЛІКЕРО-ГОРІЛЧАНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ 800 грн.

-Косівський район двірник КОСІВСЬКИЙ РЕМ 390 грн.

-м. Калуш та район спеціаліст державної служби УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М. КАЛУШІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 1100 грн.

-м. Калуш та район робітник з догляду за тваринами Калуський МРЦЗ 900 грн.

- Тисменицький район налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ШИНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" 1000 грн.

-Тисменицький район Електромонтер з ремонту обмоток та ізоляції електроустаткування ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ШИНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" 1000 грн.

-м. Коломия та район продавець продовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн. (Ну дістали)

-Богородчанський район директор комерційний ТЗОВ"ОЛПОЛ" 2000 грн.

-м. Коломия та район оператор котельні Коломийський МРЦЗ 1300 грн.

-м. Івано-Франківськ охоронник ТОВ "АРТЕ" 700 грн.

-м. Івано-Франківськ вальцювальник гумових сумішей ВАТ "ПОЛІМЕР" 1500 грн.

-м. Івано-Франківськ розмалювальник по склу ВАТ "ПОЛІМЕР" 900 грн.

-Городенківський район робітник на низькокваліфікованих ручних роботах у сільському господарстві СВК ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА 625 грн. (8 повторів)

-м. Коломия та район оператор котельні СП ТЗОВ "ЛІСОВА КОМПАНІЯ "ЛАВАНДА" 950 грн.

-м. Коломия та район слюсар-ремонтник СП ТЗОВ "ЛІСОВА КОМПАНІЯ "ЛАВАНДА" 1000 грн.

- м. Коломия та район електрик цеху СП ТЗОВ "ЛІСОВА КОМПАНІЯ "ЛАВАНДА" 1000 грн.

-Косівський район перукар (перукар - модельєр) ОПАРИК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНА 625 грн.

-м. Коломия та район двірник ТОВ "КАРПАТСЬКА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ЛТД" 625 грн.

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty Частина 3 з порталу Труд

Повідомлення  Тарас 7/12/2009, 15:10

-Богородчанський район кухонний робітник ЛУЦАК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 781 грн.

-Богородчанський район кондитер ГОВДЯК ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 625 грн.

-Богородчанський район підсобний робітник ПАЛИВОДА ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 625 грн.

-Богородчанський район продавець продовольчих товарів ПП "СЕНДЕМ" 625 грн. ( ще один повтор був)

-Богородчанський район бармен ЛУЦАК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 782 грн.

-Богородчанський район офіціант ЛУЦАК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 782 грн.

-Богородчанський район продавець продовольчих товарів ЛУЦАК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 781 грн.(Яка ж різниця двома попередніми вакансіями-аж 1 гривня в зарпалаті)

-Богородчанський район підсобний робітник ЛУЦАК ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 781 грн.

-Богородчанський район підсобний робітник БІЛИК РОМАН ЛЬВОВИЧ 625 грн.

-Богородчанський район комірник БІЛИК РОМАН ЛЬВОВИЧ 625 грн.

-Богородчанський район продавець продовольчих товарів ПП "СЕНДЕМ" 625 грн.(поторилось після 5ти вакансій)

-Богородчанський район бухгалтер ГОГОЛЬ ЯРОСЛАВА МИХАЙЛІВНА 750 грн.

-м. Івано-Франківськ касир квитковий ВОКЗАЛ ст. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 1363 грн.

-Богородчанський район інженер-технолог ГОГОЛЬ ЯРОСЛАВА МИХАЙЛІВНА 900 грн.

-Галицький район Начальник дільниці (водне господарство) КП "ГАЛИЧВОДОКАНАЛ" ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 1500 грн.

-м. Івано-Франківськ продавець продовольчих товарів ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ОВОЛАЙН ЛТД" 669 грн.

м. Івано-Франківськ швачка ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ШВЕЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЛИЧИНА" 1100 грн.

-м. Івано-Франківськ рихтувальник кузовів ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-АВТО" 1000 грн.

-м. Івано-Франківськ слюсар з ремонту автомобілів ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-АВТО" 1000 грн.

-Богородчанський район Ліфтер БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ 625 грн.

-м. Івано-Франківськ прибиральник територій ВАТ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-АВТО" 800 грн.

-м. Івано-Франківськ спеціаліст державної служби ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВОСТІ ОДА 1070 грн.

-Тисменицький район рятувальник ЦЕНТР ОРС 1000 грн.

-Тисменицький район механік ЦЕНТР ОРС 1000 грн.

-м. Коломия та район продавець непродовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-м. Коломия та район продавець непродовольчих товарів Коломийський МРЦЗ 625 грн.

-Тлумацький район Електрогазозварник ТЛУМАЦЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ 938 грн.

-Рожнятівський район швачка МИЦАК МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ 625 грн.

-м. Коломия та район директор відділення ВАТ "КОЛОМИЙСЬКИЙ ДОЗ" 1500 грн.

-Рожнятівський район оператор фотоавтоматів СТЕФУРАК НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА 1000 грн.

-м. Коломия та район директор (інший керівник) підприємства, установи, організації фізкультурно-спор- тивної спрямо Коломийський МРЦЗ 1500 грн.

-Городенківський район кухар КУЦИК НАЗАР ЗАХАРОВИЧ 625 грн.

-м. Івано-Франківськ продавець продовольчих товарів ФЕДОРІВ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ 800 грн.

-м. Івано-Франківськ слюсар-сантехнік ПП "АРКАДІЯ" 900 грн.

-м. Івано-Франківськ Електрогазозварник УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 1300 грн.

-м. Івано-Франківськ спеціаліст державної служби ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ 1015 грн.

-м. Івано-Франківськ спеціаліст державної служби ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ 1083 грн.

-м. Івано-Франківськ перукар (перукар - модельєр) ВЕРНЕР ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 625 грн.

-Долинський район водій автомобіля 3, 2, 1 класу (важкі вантажні автомобілі з великою вантажопідйом- ністю та вантажні ТЗОВ "ТРАНС-ЗАХІД" 781 грн.

-Богородчанський район бармен ТВЕРДОХЛІБ МАРІЯ ДМИТРІВНА 625 грн.

-Долинський район водій автомобіля 3, 2, 1 класу (важкі вантажні автомобілі з великою вантажопідйом- ністю та вантажні ТЗОВ "ТРАНС-ЗАХІД" 781 грн.

-м. Коломия та район столяр ТОВ "КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙСІЛЬКОМУНГОСП" 900 грн.

-м. Коломия та район рамник Коломийський МРЦЗ 900 грн.

-Богородчанський район оператор котельні ГОГОЛЬ ЯРОСЛАВА МИХАЙЛІВНА 625 грн.

-Верховинський район кухонний робітник ВЕРХОВИНСЬКИЙ ЛОК "ВЕРХОВИНА" 782 грн.

-м. Коломия та район Столяр-верстатник (будівельні роботи) ПФ "ВІТЮР" 750 грн.

-м. Коломия та район сторож ПФ "ВІТЮР" 625 грн.

-м. Коломия та район маляр-штукатур ПФ "ВІТЮР" 750 грн.

-м. Івано-Франківськ столяр ДП ВО "КАРПАТИ" 1500 грн.

-м. Івано-Франківськ коваль ручного кування ДП ВО "КАРПАТИ" 2500 грн.

-м. Івано-Франківськ оператор верстатів з програмним керуванням ПП "РЕКЛАМА-ЦЕНТР" 800 грн.

-Тисменицький район виконавець робіт ТОВ ВКФ "ІНПРОМСЕРВІС ЛТД" 1500 грн.

-Богородчанський район лакувальник ПВКП"ВІСТА" 625 грн.

-Тисменицький район інженер ТОВ ВКФ "ІНПРОМСЕРВІС ЛТД" 1500 грн.

-Городенківський район продавець продовольчих товарів МИХАЙЛЮК ЛІЛІЯ ЯРОСЛАВІВНА 625 грн.

-Косівський район офіціант БОДНАР ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ 625 грн.

-Косівський район кухар БОДНАР ВАСИЛЬ ГРИГОРОВИЧ 650 грн.

-м. Калуш та район Начальник дільниці ДП "МОДЕРН-К" КПБМФ "БУДІНВЕСТ-КАРПАТИ" 2000 грн.

-м. Калуш та район спеціаліст державної служби Управління статистики в м. Калуші 770 грн.

-Богородчанський район токар ПВКП"ВІСТА" 625 грн.

-Городенківський район робітник на низькокваліфікованих ручних роботах у сільському господарстві ПФГ "ПОТОЧИЩЕ" 800 грн. (13 повторів підряд)

-м. Івано-Франківськ головний бухгалтер ТОВ "ТАЙКО ЕЛЕКТРОНІКС ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД" 4000 грн.

-м. Болехів рамник ПП "СЕРВІС-ВАЛЬД" 1500 грн.

-м. Калуш та район бетоняр ДП "МОДЕРН-К" КПБМФ "БУДІНВЕСТ-КАРПАТИ" 1900 грн.

-Тисменицький район Технік-гідротехнік "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА" 1185 грн.

-Городенківський район робітник на низькокваліфікованих ручних роботах у сільському господарстві ПФГ "ПОТОЧИЩЕ" 800 грн.(як без повторення)

-Косівський район машиніст екскаватора ПП "ФІРМА АФГАН" 700 грн.

-м. Івано-Франківськ Начальник цеху ТОВ "ТАЙКО ЕЛЕКТРОНІКС ЮКРЕЙН ЛІМІТЕД" 2000 грн.

-Косівський район спеціаліст державної служби УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ КОСІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 1100 грн.

-Тлумацький район кухар ТЗОВ "СП "ОСКАР" 625 грн.

-Тлумацький район бармен ТЗОВ "СП "ОСКАР" 625 грн.

-Тлумацький район офіціант ТЗОВ "СП "ОСКАР" 625 грн.

-Тлумацький район кухонний робітник ТЗОВ "СП "ОСКАР" 625 грн.

-Богородчанський район офіціант ШКРІБЛЯК ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ 625 грн.

-м. Івано-Франківськ швачка ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ УЧБОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО УТОГ 1000 грн.

-м. Івано-Франківськ агент торговельний ІФФ АГЕНСТВА ІНФОРМАЦІЇ ТА РЕКЛАМИ "МЕДІА-ЗАХІД"БФ"МЕДІА-ЗАХІД" 625 грн.

-м. Івано-Франківськ агент торговельний
ІФФ АГЕНСТВА ІНФОРМАЦІЇ ТА РЕКЛАМИ "МЕДІА-ЗАХІД"БФ"МЕДІА-ЗАХІД" 625 грн.

-Городенківський район підсобний робітник СВК ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА 725 грн.

-Тисменицький район підсобний робітник ТАРАС МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ 700 грн.

-м. Івано-Франківськ головний бухгалтер УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ТРАНСПОРТУ АПК 2015 грн.

-м. Івано-Франківськ оброблювач риби ТОВ "ЛОЦМАН" 1000 грн.

-м. Івано-Франківськ робітник з благоустрою ДРЕУ 1100 грн.

-Тисменицький район лікар-невропатолог ЄЗУПІЛЬСЬКА МЛ 992 грн.

-Тисменицький район сестра медична ЄЗУПІЛЬСЬКА МЛ 625 грн.

-Тисменицький район оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин
ЄЗУПІЛЬСЬКА МЛ 692 грн.

-Тисменицький район лікар-лаборант ЄЗУПІЛЬСЬКА МЛ 856 грн.

-Тисменицький район кухар ВТКФ"СВ" 625 грн.

-м. Калуш та район Менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі непродовольчими товарами ПП "ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ СЕЗАМ" 1000 грн.

-Надвірнянський район музичний оформлювач ЗАГАЙКЕВИЧ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА 1000 грн.

-Городенківський район підсобний робітник ШТАЙНБАХ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ 312 грн.

-Богородчанський район робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків ТЗОВ " АЛЬЯНСБУД " 650 грн.

-Городенківський район підсобний робітник ШТАЙНБАХ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ 312 грн.(3 повтори)

-Долинський район швачка ЧЕКАН ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ 782 грн.

-Верховинський район офіціант ФІРМА "ОРІАНА-БУКОВИНА" 782 грн.

-м. Коломия та район швачка ЗАТ "КОЛОМИЙСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА" 700 грн.

-м. Коломия та район швачка ЗАТ "КОЛОМИЙСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА" 700 грн.

-Богородчанський район сестра медична БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ 850 грн.

-Богородчанський район сестра медична БОГОРОДЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ 850 грн.

-Богородчанський район дорожній робітник. Філія "Богородчанська дорожня експлуатаційна дільниця " 750 грн.

Тарас

К-ть повідомлень : 41
Join date : 11.07.2009

http://sites.google.com/site/kozackiywriter

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty Re: До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області

Повідомлення  Ростик 10/17/2022, 17:59

Думаю, что лучше в Польшу ехать. там зарплаты на порядок выше, да и страшненько сейчас вообще в Украине находиться, если честно... Можно найти даже работу в Польше без опыта https://www.flambir.com/robota-v-polshi-bez-dosvidu и при этом зарабатывать там вполне приличные деньги. У меня так знакомый поехал и за пол года заработал так же, как я зарабатываю года за 3.

Ростик

К-ть повідомлень : 32
Join date : 22.09.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області Empty Re: До вашої уваги огляд вакансій по Івано-Франківській області

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі