Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Що таке CRM?

4 користувачів

Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Що таке CRM?

Повідомлення  Xristina 11/28/2021, 20:10

Розкажіть, будь ласка, про CRM для фітнес клубу. Чим вона може бути корисною, важлива це річ чи ні? Підкажіть будь ласка який софт використовувати, Що таке CRM?

Xristina

К-ть повідомлень : 22
Join date : 10.08.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Re: Що таке CRM?

Повідомлення  kateostin 11/28/2021, 21:07

А вони можуть створити систему CRM? Або підключити... Не знаю як правильно називається, я нещодавно у цій справі. Я сама непробова але дуже навіть на чута і думаю ви повинні розуміти ризики.

kateostin

К-ть повідомлень : 8
Join date : 07.11.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Re: Що таке CRM?

Повідомлення  Xristina 11/28/2021, 21:35

kateostin пише:А вони можуть створити систему CRM? Або підключити... Не знаю як правильно називається, я нещодавно у цій справі. Я сама непробова але дуже навіть на чута і думаю ви повинні розуміти ризики.
Ви повинні розуміти, що ідеальної вам не знайти. Існує багато галузевих рішень, в кожному з них є свої переваги і недоліки, вибирайте опираючись на необхідні вам функції в роботі.

Xristina

К-ть повідомлень : 22
Join date : 10.08.2021

Повернутися до початку Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Re: Що таке CRM?

Повідомлення  Vollndes 11/28/2021, 22:00

Xristina пише:
Ви повинні розуміти, що ідеальної вам не знайти. Існує багато галузевих рішень, в кожному з них є свої переваги і недоліки, вибирайте опираючись на необхідні вам функції в роботі.
Я спочатку використовував декілька. Одну для продажів. Іншу для постановки завдань співробітникам і ведення проектів. Третю для фінансового обліку, потім зрозумів, що це не зручно і не вигідно.
І знайшов для себе відмінне рішення CRM Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php мені здається, і вам буде цікаво проаналізувати цю систему, подивитися чи підійде вона вам, під ваш вид діяльності. Тому для початку спробуйте безкоштовну версію, а потім купіть якщо сподобається.
Що таке CRM? IbDaYwzp
Vollndes
Vollndes

К-ть повідомлень : 118
Join date : 13.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Re: Що таке CRM?

Повідомлення  Afina 11/30/2021, 17:51

Это система автоматизации взаимоотношениями с клиентами. То есть, программа, в которой бизнес ведет учет своих клиентов, занимается планированием

Afina

К-ть повідомлень : 12
Join date : 06.11.2020

Повернутися до початку Перейти донизу

Що таке CRM? Empty Re: Що таке CRM?

Повідомлення  Спонсорований контент


Спонсорований контент


Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі