Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч»

Перейти донизу

Вам зручно спілкуватись за цими правилами?

Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_lcap100%Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_lcap0%Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_lcap0%Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_lcap0%Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Усього проголосувало : 1
 
 

Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч» Empty Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч»

Повідомлення  Admin 7/11/2009, 14:48

Глобальні правила поведінки на Форумі: «Дамоклів меч»

Форум призначений до обміну думками в таких питаннях як Політика, Економіка, Історія, Інформаційний простір, т. п. І не є легковажно-розважальним ресурсом. Що визначає націленість модерації повідомлень і тем форуму. Свобода публікування матеріалів згідно тематиці форуму не обмежується, крім випадків:

1. Вживання нецензурної лексики. Рішення про питання образ в інший спосіб приймається в порядку розгляду скарг.

2. Написання повідомлень на форумі незрозумілою мовою. Українська і Російська вільно. При великих обсягах Англійської, що може складати труднощі для розуміння, може вимагатись частковий переклад чи пояснення. Тексти іншими мовами-обов’язково з перекладом чи поясненням. Питання розкладок клавіатури, спілкування віршами, одними запитаннями і т. п. незвичайними способами розглядаються по конкретним ситуаціям, загалом толеруються.

3. Використання форуму і його інформаційного простору для навмисного завдання шкоди інформаційними ударами по Україні чи інших країнах; наклепницької діяльності на підприємства та установи, юридичних осіб; ненавмисної шкоди моральному і психічному станам приватних осіб.

Порядок застосування обмежень відповідно до умов цього пункту наступний:

a) Інформаційним ударом вважається очорнення недоведеними звинуваченнями зі зробленими висновками (натяками) наслідки застосування яких в системі несуть( чи в прогнозі) обмеження і практичні втрати для цілі. Без існування системи попередньо охарактеризований склад тексту сприймається за допустимий(якщо не порушує інших пунктів правил)-суб’єктивну думку і сторону дискусії.

Про наявність системи свідчить порушення Законів України тими, хто стоїть за нею і її частиною-інформаційним ударом. А також зрозумілим є зв'язок інформаційного нападу з рештою системи та існування прямого відношення порушених Законів до діяльності системи в рамках даної націленості. В разі відсутності аргументованого підтвердженого вказаного порушення Законів Україною системою, що стоїть за інформаційним нападом, але присутнє завдання іншої неописаної законами шкоди рішення про обмеження публікування такого складу тексту може прийматись для захисту.

Публікації матеріалів, які підозрюються в причетності до інформаційного нападу, можуть обмежуватись в отримані переваги присутності на перших сторінках форуму. Тобто навіть якщо ця присутність зумовлена непорушеними правилами (кількість коментарів, переглядів і т. п.) все одно можливе блокування на певний час такої теми(інші не радикальні дії) з метою недопущення отримання нею переваги в інформаційному просторі форуму. Застосування положення даного абзацу залежатиме від ситуації на форумі, сприйняття учасниками підозрілої теми.

Проведення через цей форум інформаційних ударів проти Грузії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Росії, США інших країн також забороняється. На підозру текстів, що можуть бути охарактеризовані як інформаційний напад реакція можлива за вимогою громадян цих країн чи громадян України. Повторення: щоб визнати публікацію інформаційним нападом і застосувати обмеження він має володіти ознаками описаними абзацами підпункту a) пункту 3 раніше.

b) Наклепом і наклепницькою діяльності вважається поширення неправдивої інформації про підприємства і установи, юридичних осіб, що може привести до матеріальних втрат. Оскільки Адміністрація не має змоги перевіряти достовірність опублікованих матеріалів, і це не є її завданням як Адміністрації Форуму-місця обміну думками приватними особами, які представлені анонімними інтернет-псевдонімами, то висновки щодо достовірності і неправомірності опублікованих матеріалів залишаються за органами влади(суду, слідчих і інших). Таким чином матеріали, що містять звинувачення в шахрайстві наприклад Банків, Кредитних спілок, Елітацентрів, Кінгскепіталів, мерів міст, рекламних агенцій можуть бути зняті лише за вимогою суду чи на прохання слідчих, якщо немає інших підстав для обмеження.

Причому для забезпечення принципу «свободи слова» і «люди мають право знати правду» вимога про зняття публікації, висновки про неправомірність якої зроблені без доведеної неправдивості і зумисності нанесення цим шкоди, а лиш на базі факту самої шкоди, по можливості буде ігноруватись.

Водночас для не створення ефекту дефектності підприємств і установ завдяки недоведеними масовим звинуваченням («народною рекламою») можливе наступне дописування зауважень в відповідних публікаціях(приблизний зміст):
«це приватна думка, і довіряти чи не довіряти їй залежить від вас»;
«користувачі даного форуму можуть не відображати різноманітності думок з різних місць, а їх повідомлення цілком реально можуть бути зрежисовані».

c) Теми, повідомлення і характер розмов(серії повідомлень і тем), які можуть завдати моральної чи психологічної шкоди людині ненавмисним(умисним) чином будуть присікатись по змозі якнайшвидше. За прояви, що можуть свідчити про наслідки шкідливості для морального і психологічного здоров’я є:
провокування особи зневагою дорогих їй речей, тут же-неодноразове звертання до «слабинки» в дискусії, яка тематично немає до неї відношення;
одночасна критика особи декількома учасниками форуму, коли нехамлива частина схвалює і нападає в тому самому руслі, що й відверті хами;
регулярне применшення очевидно нелегкої праці особи виразами типу «бред», «дурня», «нема на що дивитись» і т. п.;
а також інші способи по мірі їх виявлення.

Відповідні повідомлення можуть видалятись, а його автори-позбавлятись права доступу до Форуму в залежності від ситуації. Очевидності чи неочевидності «морального і психологічного грузу», спровокованості теми в якій відбувся такий факт, частоти повторення, виду на майбутню поведінку конфліктуючих сторін.

Попри те, що піклуватись про своє здоров’я, зокрема нервової системи, є власним завданням кожної людини, сприяти по змозі буде й Адміністрація Форуму. Робитиметься це у вигляді нагадувань і порад разом з Правилами на більшості сторінок Форуму:
«Не варто хвилюватись і формувати думку про себе на основі сказаного у ваш адрес в анонімному Інтернеті, адже ці критики і похваляльники вас реально не знають»;
«Хтось бере участь у спілкуванні за допомогою можливостей Інтернету для обміну думками з якомога більшою і зацікавленішою аудиторією, а багато хто використовує ці ж можливості для вдоволення пихи виказуванням зневаги, в житті будучи нікчемами і зневаженими іншими»;
«Застосування «міцного слова» підсилює ефект відрази до міцнословщика і зменшує сприйняття його за серйозну особу, якій ніколи матюкатись за прибиранням столу воровської маліни»;
«Спілкування на Форумі має приносити задоволення від конструктивності дискусії і після завершення ви маєте вставати із за комп’ютера з високо-піднятою головою і розправленими плечима»;
«Не проводьте за спілкуванням у Форумі часу більше двох годин за один раз та не відволікайтесь від цікавлячого вас питання на довге з’ясування особистих стосунків»

Продовження переліку випадків при яких обмежується публікування матеріалів на Форумі:

4. Недозволеного втручання в роботу форуму чи інших дій спрямованих на погіршення його працездатності, наприклад засмічення великою кількістю однакових тем чи повідомлень.

5. Непередбачених ситуацій, які вимагатимуть втручання Адміністрації, що можуть заодно обмежити якимось чином публікування матеріалів. Наприклад, зміна назви форуму, створення нового розділу і перенесення туди частини повідомлень, зміна тематики підфоруму, зміна прав доступу до форуму користувачів(всіх) відкривати статті, писати повідомлення, і т. п.

Адміністрація цього Форуму обіцяє цінувати учасників спілкування та їх вклад в розвиток форуму змістовністю і активністю написаних повідомлень, відкритих тем, опублікованих статей. Тому при прийнятті рішень про модерацію вважає за доцільне не приймати поспішних рішень і не вводити частих змін, що можуть спричинити дискомфорт постійним відвідувачам.

Пам’ятайте, рівень і статус Форуму визначаєте Ви веденням спілкування і вже потім Адміністрація з оперативним та раціональним втручанням.

Приємного перебування на Форумі.

З Повагою, Адміністрація Форуму

Текст правил під назвою «Дамоклів меч» вперше опубліковано на «Форумі сайту Українське Питання». Розробив Тарас taraslt@meta.ua taraslt@i.ua

Admin
Admin

К-ть повідомлень : 3
Join date : 10.07.2009

https://westukraine.ukraine7.com

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі