Західно-Український Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

Провідники непотрібні, бо маємо Провідницю - єдину й назавжди

Перейти донизу

Провідники непотрібні, бо маємо Провідницю - єдину й назавжди Empty Провідники непотрібні, бо маємо Провідницю - єдину й назавжди

Повідомлення  Червона Брама 6/29/2011, 06:50

Друже Калуш, ви, будь ласка, передайте вашим людям, що тема провідництва, нових провідників є небезпечною для всієї української прави. Як на мене, то впевнений, що жодних провідників більше не буде ніколи. Бож є Провідниця - наша Найсвятіша червона Панна Марія Непорочного Серця, Образ Її знають у Церкві Святого Андрея у Львові. Сей образ треба розуміти і на зовнішньому пляні, як ваших дівчат з Галчини та всієї України-Русі, так і внутрішньо, як кров, що тече у всіх ваших людях, які можуть бути порозкидані скрізь. Справжні провідники - Пресвята Трійця Головного Проводу ОУН загинули всі - сл. п. Провідник ОУН Степан Бандера, сл. п. Провідник ОУН в Краю Роман Шухевич і сл. п. Провідник Михайло, Найвищий Діловий Зверхник СБ ОУН генерал контррозвідки Микола Арсенич, найвірніший лицарь Марії. Тому тепер треба розуміти чітко, що провідництво може стати путтю у прірву зради. Бо якщо ворог заломлює провідника, а вони це вміють робити, то це неминуче тягне перехід всього його осередка чи цілого проводу під контролю ворога. Це вже не провідник, а фактично слуга сатани під виглядом "ангела світла", через якого гинуть люди, що в нього вірять. Взагалі так звана фаллократична ієрархія чи централізована особова диктатура себе виснажила остаточно, досить подивитися на приклад Президента Лукашенка, коли людина, маючи зв"язок із землею, всі здібності справжнього Провідника Нації, стає безпорадною через перебування у полоні фальшивих ворожих концепцій "братніх народів, спільного минулого" та ін. Ні, потрібна інша влада - нічна, всепрониклива, текуча як ртуть влада СБ, що свого часу намагався зробити сл. п. Провідник Михайло, влада Провідниці Марії, яка скрізь і ніде, страшна для ворога, бо він не знає, куди бити. Так, Її влада вимагає крові - і ворожої, а перед усім - своєї, алеж Ії кров то життя вічне, у Виховних Законах ОУН і написаний справжній Символ віри України-Русі, а не юдейський чи греко-лятинський сказ про Воскресіння Ісуса, бо пред тим як воскреснути, Йому треба було бути народженим:
І в Чинах тих нехай загину я смертю солодкою, смертю в муках за Тебе - і розплинуся я Тобі, і вічно житиму в Тобі - відвічна Україно, могутня й соборна. Слава Марїї- Україні! Смерть агентурі, воістину - смерть!

Червона Брама

К-ть повідомлень : 10
Join date : 29.03.2011
Звідки : Дзержинський, Московська обл.

Повернутися до початку Перейти донизу

Повернутися до початку

- Схожі теми

 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі